replica Rolex Rolex replica watch 19. června 2019 / Máme nové mlhoviště! | Dětská odborná léčebna Ch.G.Masarykové | Léčebna Bukovany

Máme nové mlhoviště!

19. června 2019

Někdy se stává, že sen se stane skutečností. Tak tomu bylo i u přání pořídit dětským pacientům v rámci léčebného programu otužovací mlhoviště. Bohužel bez pomoci dobrých lidí by sen zůstal jen snem. Ve spolupráci s partnerskou společností Autometal spol. s.r.o. se podařilo oslovit další regionální, ,,sousedské" firmy, které dětem na mlhoviště finančně přispěly. Velkou zásluhu na tomto projektu a jeho podpoře má Ing. Marcel Pacovský, který stojí včele vedení společnosti Autometal, spol. s.r.o. v Zalužanech. Stavba mlhoviště vyšla celkem  na 228 960,-Kč. To není málo.
O to víc si vážíme příspěvků lidí, kteří posunuli kvalitu léčebného prostředí zase o kus dále a udělali dětem velkou radost. 
Velké poděkování celé léčebny patří firmám: 
Autometal spol. s.r.o., Ing. Marcel Pacovský, Byznys software, s.r.o., Halex-Schauenberg-ocelové stavby s.r.o., KOVO Květoň s.r.o., MPC System, společnost s.r.o., LC Sped s.r.o., CVP Galvanika spol. s.r.o., Částka-Nástrojárna s.r.o., Elektro-Miroslav Žůček.

..... těšíme se na setkání s nimi 28.6.2019 v dětské léčebně.